Imprezy dla dzieci to szczególny rodzaj wydarzenia. Musimy zadbać o to by nasi najmłodsi nie tylko czuli się dobrze na naszej imprezie, ale także by było maksymalnie bezpiecznie. Nasza uwaga głównie skupia się na organizacji eventów, które łączą ze sobą aktywność z możliwością spędzenia czasu z całą rodziną. Jako najlepszy przykład takiego eventu można podać Tour Kocham Rowerek – czyli Wyścigi Rowerkowe dla najmłodszych. To cykl imprez, która swoim zasięgiem obejmują wszystkie miasta wojewódzkie. Udział w nim wzięło ponad 30000 małych zawodników. To pokazuje skalę przedsięwzięcia i jego niezwykłe możliwości promocyjne.

 

 

 

Jedna z najmodniejszych obecnie aktywności sportowych to jazda na rowerze. W sezonie letnim, ale też poza nim widać dziesiątki tysięcy rowerzystów korzystających z tego sposobu spędzania czasu czy wykorzystywania roweru,  jako alternatywnego środka transportu. Budowanie świadomości zalet korzystania z rowerów wpisane jest w strategię marketingową wielu firm i podmiotów. Również administracja państwowa dołącza do promowania rowerów poprzez coraz większa ilość dróg rowerowych oraz sieci wypożyczalni rowerów.  Sukces i stały rozwój warszawskiego Veturilo pokazuje jak ogromny jest potencjał w aktywności rowerowej. Dlatego  w 2009 roku powstała impreza by najmłodszych Uczestników uczyć wspólnego korzystania z  rowerów i dać możliwość często pierwszej w życiu prawdziwej rywalizacji sportowej.

 

TKR to całodzienna impreza rodzinna w formie sportowego pikniku, w którą najmłodsi mieszkańcy miast angażują się bezpośrednio w zdrowej rywalizacji i uczą się zasad fair play. To też okazja do świetnej zabawy na świeżym powietrzu, w gronie rodzinnym. Aktywizujemy całe rodziny do tego by aktywnie, wspólnie spędzały czas. Ogromnym atutem samej formuły wyścigów jest moment nagradzania  zawodników. Dzięki podziałowi na kategorie wiekowe (3-10 lat) oraz na grupy trzyosobowe, po każdym wyścigu na stopniach podium stają wszyscy uczestnicy i wszyscy otrzymują identyczne nagrody. Zawody, w których biorą udział nasi zawodnicy to wyścigi na płaskim torze o dwóch długościach:

 

  • 50 metrów dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat
  • 100 metrów dla dzieci w wieku od  6 do 10 lat.

          Tor jest podzielony na 3 części. Dzieci starują trójkami w swoich kategoriach wiekowych i w dobranych przez naszą obsługę sprawiedliwych konfiguracjach sprzętowych. Dopuszczone do zawodów są wszelkie rowerki w tym trójkołowe i biegowe. Każdej imprezie patronują Prezydenci miast oraz wydziały sportu i promocji miasta. Naszą akcję akcję wsparło wielu Sponsorów, Partnerów i Fundatorów nagród, realizując własne cele marketingowe. Do tej pory pojechało z nami ponad 32 000 małych Zawodników.

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do współpracy przy wyjątkowej, świątecznej akcji pt. WIELKA PAKA MIKOŁAJA. Świąteczny Orszak odwiedzi w okresie świątecznym 10 największych miast Polski. W Galeriach Handlowych i na rynkach współpracujących z nami miast zorganizujemy imprezy, podczas których wręczamy w sumie 10000 PACZEK dla najmłodszych mieszkańców miast. Widowiskowy Orszak składa się ze Świętego Mikołaja, Śnieżynek, Elfów i oryginalnej świątecznej scenerii. Ze sceny grana będzie świąteczna muzyka, wokół niej będą prowadzone animacje i konkursy, konferansjer wraz z Mikołajem będą zapraszać na wyjątkowy i niepowtarzalny FESTIWAL PACZEK I PREZENTÓW. Główną atrakcją jest niepowtarzalny Festiwal Prezentów, podczas którego przekazanych zostanie 1000 paczek dla mieszkańców każdego z miast. Nasze główne punkty scenerii i programu to: scena, z której grane będą najpiękniejsze polskie i zagraniczne piosenki świąteczne i kolędy, pamiątkowe zdjęcia na tronie ze Świętym Mikołajem (wszystkie zostaną zamieszczone  na specjalnym serwisie, w galerii Świętego Mikołaja), strojenie choinkowego lasu, poszukiwanie Mikołaja oraz konkursy dla najmłodszych z licznymi nagrodami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zorganizujemy dla Was imprezę dla dzieci każdego rodzaju. Od dużego przedsięwzięcia na które można zaprosić dzieci z rodzinami po małe „klasowe” zabawy z animatorami. Zajmując się tym typem imprez od 10 lat wypracowaliśmy sobie niezbędną wiedzę jak zaopiekować się najmłodszymi uczestnikami wydarzeń realizowanych przez oToimpreza.